Par mums | Domēna reģistrācija | Hostings | Mūsu klienti | Kontakti
26.10.2016Domēnu reģistrācijas process Drukāt
 1. Jāizvēlas un jāpārbauda vai ir pieejams izvēlētais domēnvārds. Gadījumā ja izvēlētais domēnvārds ir jau aizņemts, rekomendējam pārbaudīt domēnus ar citu tld paplašinājumu (com, net, biz, info), jeb izvēlēties līdzīgu atbilstošo domēnvārdu. Piemēram ja domēns aptieka.lv ir aizņemts, tad tā vietā var izvēlēties e-aptieka.lv u.c.
 2. Ja izvēlaties LV zonas domēnvārdu, tad pirms reģistrācijas jāpārbauda vai ar šādu nosaukumu nav reģistrēts kāds uzņēmums vai preču zīme (vārdiska (word))! Šādos gadījumos domēnvārdu reģistrēsim tikai tad, ja iegūsiet rakstisku apliecinājumu no šīs trešās personas, ka tai nav pretenziju vai arī ja saņemsim rakstisku iesniegumu , ka šīs trešās personas preteziju gadījumā atteiksieties no domēna bez jebkādiem iebildumiem.
 3. Kad domēns ir izvēlēts, precīzi un pilnīgi ir jāaizpilda domēna reģistrācijas anketa. Gadījumā ja informācija nebūs norādīta precīza un korekta, domēns netiks reģistrēts. Visa iesniegtā informācija tiek rūpīgi pārbaudīta.
 4. Kad ir pārbaudīta un akceptēta iesniegtā informācija, mēs izsūtam rēķinu uz norādīto e-pasta adresi.
 5. Domēni tiek reģistrēti pēc apmaksas saņemšanas. COM, NET, INFO, BIZ domēnus reģistrēsim jau dažu stundu laikā. EU, DE, LV, RU, LT domēnu reģistrācijas process var aizņemt vairākas dienas. Pēc domēna reģistrācijas mēs sazināsimies ar Jums.
 6. Tiek slēgts līgums par domēna uzturēšanu (www lapas un e-pasta @jusudomens), pēc līguma noslēgšanas mēs izsūtam nepieciešamās paroles, lietotājvārdus un tehnisko informāciju un Jūs uzreiz variet sākt lietot izvēlētos pakalpojumus.
 7. Tehniskais nodrošinājums
  Izmaiņas domēnu reģistrācijas datos (piemēram, pasta servera adrese vai tehniskās kontaktpersonas vārds) Reģistrs veic pēc pieprasījuma, kas nosūtīts no attiecīgā domēna reģistrācijas pieteikuma veidlapā norādītās administratīvās vai tehniskās kontaktpersonas e-pasta adreses.
  Reģistrējot domēnus, ja klients nav pieprasījis uzstādīt DNS serverus, kā arī, ja nav akceptējis nekādus Millenium IT serveru pakalpojumus, lai klients varētu pārliecināties par to, ka domēns ir reģistrēts, mēs publicējam standarta pagaidu lapu, kurā izvietota informācija ka domēns ir reģistrēts. Ja klients nav pieprasījis savādāk, tad domēni tiek piesaistīti Millenium IT DNS serveriem.